HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

FİKİRLERİN HARMANLANDIĞI YER

Harman Yayıncılık olarak Tanıtım dünyasının hasat alanındaki yerimizi 2006 yılında aldık. Adımızı kollektif bilinci ve dayanışmayı simgeleyen Anadolu’nun harman yerlerinden gelmektedir. Biçilen ekinlerin saplarından ayrılma yeridir harman. İmeceyle emeğe değer katıldığı bir şenlik yeridir. Emeğin değerinin farkında olan bizler sizlerin emek ve değer verdiği hayallerinizi daha öteye taşırız. Emek vermeyi seven yenilikçi ve yaratıcı bir ekiple hayallerinizin kapısını açarız. Harman; tanelerin başaklardan çıkartılmasıdır. Sizleri kabuğunuzdan çıkaracak işler bizim elimizden çıkacaktır.

Vizyonumuz; Bilişim Teknolojilerinde sürekli gelişen dinamik süreçleri, müşterilerinin gereksinimlerine göre entegre ederek, kurumalara gerçek güvenli çözümler sunmaktır. Harman Yayıncılık, müşteri ile takım çalışması yaparak vereceğimiz hizmetin kalitesini en üst seviyede tutup, bu alanda söz sahibi lider firma olmayı amaçlar.

Misyonumuz; Çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi hedefleyen ve daha fazla öğrenmeye açık olarak öğrendiklerimizi müşterilerimiz ile paylaşmayı amaçlayan onlarla takım ruhu içinde çalışmaktır. Harman Yayıncılık, müşterilerine sürekli gelişen teknolojiler alanında danışmanlık hizmeti ve çözüm sunarak müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlayabilmeyi amaçlar.

 

Hedeflerimiz
Sahip olduğumuz bilgi birikim, deneyim ve sayısız bitirdiğimiz projelerden aldığımız bilgiler ile bilişim sektöründe yaşanan dinamikleri önümüzdeki 1 yıl içerisinde konumuzda aynı işi yapan firmalar arasında yerimizi almak ve bir sonraki sene sektörü doğru cizgilerde yönlendirebilen lider firma olmak. Müşterilerimize vereceğimiz danışmanlık ve hizmet çözümleri ile sektörde sağlam adımlarla ilerlemek