Markalarımızın dijital gücü ve çözüm ortağıyız...

Şimdiye kadar birçok firma için, kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtımı, belgesel, drone çekimleri, canlı yayın hizmeti, 3d modelleme, 360°video, post prodüksiyon, konusunda müşterilerin çözüm ortağı olduk.
Harman Yayıncılık olarak; kısa ve öz, her saniyesini izleten, satışlarını artıran, şirketinizin güvenini artıran videolar hazırlıyoruz

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imajı korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Misyonumuz

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.Müşteri memnuniyetini öncelikli prensibimiz yaparak daha kaliteli hizmetler sunabilmek temel misyonumuzdur.